aaaaa1

ما که هستیم …

درباره کمپانی صنعتی ما

این شرکت با هدف فعالیتهای تجاری در زمینه تولید لوله ،اتصالات و نوار تفلون مطابق با استاندارد های جهانی و همچنین با بهره گیری از با کیفیت ترین موادها از شرکت های معروف جهان درسال 1385 به بهره برداری رسید. تاکنون فعالیتهای تجاری شرکت مستمراً رو به توسعه رفته و قادر به رقابت با دیگر محصولات داخلی و خارجی می باشد.در این کارخانه تمامی مواد اولیه پیش از مصرف و پس از تولید در آزمایشگاه این شرکت تحت بررسی کامل قرار میگیرد و با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی و الزامات واحد تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی و  سازمان غذا و دارو ، تولید محصولات این شرکت انجام می گردد.

  خدمات ما …

  ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

   

  شرکت آرم پلاستیک نگار یزد در راستای جلب رضایت مشتریان خود از موسسه های استاندارد و تحقیقات مسکن جهت تضمین کیفیت برتر و محصولات خود گواهی استاندارد و گواهی تحقیقات صنعتی کشور کسب نموده است و با ایجاد شبکه فروش گسترده ای در بازارهای داخلی سراسر کشور، حضور و ارائه خدمات پس از فروشی را محقق نموده است.همچنین محصولات این شرکت تحت حمایت بیمه ایران و دارای گارانتی ۱۰ ساله است.

  این شرکت همواره در پی تولید باکیفیت ترین محصولات بوده است و با راه اندازی آزمایشگاهی مجهز به این هدف خود رسیده است.

  مهندسین کارشناس

  ایده های صنعتی

  پشتیبانی پروژه

  تجهیزات مدرن

  محصولات ما

  ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.

  پشتیبانی

  تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.

  آزمایشگاه

  آزمایشگاه شرکت آرم پلاستیک نگار با در اختیار داشتن مهندسان متخصص پلیمر و بهترین و جدیدترین تجهیزات  مدرن انواع تست بر روی لوله های پنج لایه ، جهت ارتقاء کیفیت محصولات خود نیز گام های مهمی برداشته.

  اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

  فناوری های صنعتی  آرم پلاستیک نگار یزد برای سالها به بهترین وجه  در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و سیستم های لوله کشی  به صنایع ساختمان سازی کمک کرده است.

  ما استخدامتان می کنیم، به آرم پلاستیک نگار بپیوندید

  با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

  دفتر فروش تهران یکی از دفاتر شرکت آرم پلاستیک نگار یزد جهت فروش انواع لوله و اتصالات پنج لایه به ادرس بازار آهن شادآباد ، مجتمع پارسیان ، بلوک آذر، پلاک77  می باشد.