...

آرم پایپ : شاید شما فکر می کنید که انتخاب و خرید یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه کار آسانی باشد اما بهتر است بدانید که انتخاب سینک ظرفشویی قوانین خاص خود را دارد که در هنگام خرید بهتر است به آن ها توجه کنید. سینک آشپزخانه یکی از پر کاربرد ترین نقاط در آشپزخانه است برای همه چیز از تهیه غذا، تمیز کردن ظروف و حتی شستن میوه و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر می خواهید در هزینه های خانه صرف جویی کنید بهتر یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی

راهنمای خرید سینک ظرفشویی

مدل پایه سینک ظرفشویی را بررسی کنید

در حالی که همه ی سینک های ظرفشویی مثل هم به نظر می رسند اما نحوه ی نصب آنها با هم فرق دارد.

کیفیت و مدل سینک ظرفشویی را بررسی کنید

امروزه سینک های ظرفشویی در انواع مختلف چوبی، فولاد ضد زنگ، سنگی و سرامیکی و شیشه ای ارائه می شوند. در ایران بیشتر از فولاد ضد زنگ استفاده می شود که به دلیل دوام بیشتر، ارزان بودن و فرایند تمیز کردن ساده، یک انتخاب رایج برای خانه های مدرن محسوب می شوند.

اندازه و ابعاد سینک ظرفشویی مهم است

اندازه سینک های ظرفشویی با هم متفاوت است پس متناسب با آشپزخانه ی خود اندازه ی مناسب را انتخاب کنید. اگر آشپزخانه ی شما کوچک باشد انتخاب سینک های ظرفشویی بزرگ مناسب به نظر نمی رسند، اگر خانواده ی پر جمعیتی دارید می توانید از سینک های ظرفشویی دوقلو و یا حتی سه قلو استفاده کنید.

سوپاپ سینک ظرفشویی مهم است

قبل از خرید سینک آشپزخانه، شما باید جایی که سوپاپ سینک قرار است در آن قرار گیرد را آماده کنید و سپس متناسب با آن سینک ظرفشویی را خریداری کنید.

رنگ سینک ظرفشویی را متناسب با آشپزخانه انتخاب کنید

اگر برای دکوراسیون آشپزخانه از رنگ های روشن و شفاف استفاده می کنید، می توانید سینک ظرفشویی را از جنس چوب و یا فلز براق ضد آب انتخاب کنید تا جلوه ی خاصی به آشپزخانه ی ببخشد. اما اگر به دنبال یک سینک ظرفشویی خاص هستید به شما پیشنهاد می کنیم که سینک طلایی رنگ که پایه ی آن برنجی می باشد را امتحان کنید.

بدون توجه به جایی که سینک ظرفشویی آشپزخانه خود را خریداری می کنید، کیفیت آن را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که وقتی روی آن فشار زیاد وارد شد خراب نمی شود، همچنین از متخصص درخواست کنید که آن را برای شما نصب کند.

به این ترتیب شما می توانید یک سینک ظرفشویی با مدل و قیمت مناسب داشته باشید.