...

آرم پایپ : برای انتخاب یک سینک روشویی مناسب بهتر است که اول بدانید که آن را کجا می خواهید به کار ببرید و ابعاد فضای مورد استفاده را مد نظر قرار دهید. همه ی ما می دانیم که حمام و سرویس بهداشتی دومین جایی در خانه است که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

سینک روشویی
سینک روشویی

بنابراین قبل از خرید باید درباره ی اینکه چگونه یک سینک روشویی مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی انتخاب کنید بهتر است اطلاعاتی در این باره به دست آورید.

جایی که سینک روشویی را در آن به کار می برید در نظر بگیرید.

سینک روشویی را متناسب با جایی که استفاده می کنید انتخاب کنید به عنوان مثال شاید روشویی را برای سرویس بهداشتی اتاق مهمان استفاده می کنید پس چون فضا کوچک است سعی کنید از مدل های ساده و کم جا استفاده کنید.

مدل و سبک سینک روشویی را در نظر بگیرید.

یکی از نکات مهم در انتخاب روشویی این است که ارتفاع آن با قد همه ی اعضای خانواده متناسب باشد. مدل های مختلفی از روشویی ها امروزه در بازار موجود می باشد، سنگی و سرامیکی، شیشه ای، چوبی و فلزی ضد آب از انواع آن هستند. مدل های سرامیکی و شیشه ای حساس و شکننده هستند اما روشویی های فلزی به دلیل مقاومت بالا در برابر آسیب گزینه های مناسب تری هستند.

در ایران بیشتر از انواع روشویی های سنگی و سرامیکی استفاده می شود.

شکل سینک روشویی را انتخاب کنید.

امروزه سینک های روشویی در انواع مختلف ساده و کلاسیک و کابینتی به بازار عرضه می شوند. اگر حمام و سرویس بهداشتی شما بزرگ و جادار است روشویی های کابینتی به دلیل فضای زیادی که برای ذخیره سازی دارند بهترین گرینه ی انتخاب هستند.